MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 11676415
nr 1167 6415
CARPET
oriental, 111x217, wear, damages.
Orientalisk, 111x217
Condition: slitage, skador
SEK 500
Monday Mars 5 2018
at 20:24:04
300 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
450 kr